Jdi na obsah Jdi na menu

HARRACHOV - JAKUZSYCE

16. 3. 2015

Zájezd měl od počátku plno rizik. Datum bylo určeno hodně dopředu (podzim 2014) bez šance jen tušit, jestli vůbec bude sníh. Jelo se v neděli, takže to mohlo odrazovat lenivější jedince obavami, že nebudou mít čas na relaxaci do dalšího pracovního týdne. Taky se muselo brzo vstávat.

Nakonec zájezd vyjel, byť na hranici rozpočtu. Podle Jirky Vojty, který byl na tom samém místě i den před tím,  jsme měli výrazně lepší sníh, protože na zmrzlý firn napadlo pár čísel nového. Byla trochu honička vylosovat správný vosk, ale po poledni už to bylo jedno, protože všechno zmýdlovatělo, kdo bruslil byl spokojený.

Při vší té loterii s datem a počasím jsme se vraceli spokojení, protože jsme se dobře provětrali a většina z nás objevila nový areál, kam se budeme chtít vracet a který bude potřeba projet i na kole.

Nástup do tras je z hned z parkoviště biatlonového stadionu. Občerstvovací zařízení jsou vstřícná turistickému standardu a není problém platit v Kč při slušném přepočtu. 

Letos to byl již druhý autobusový zájezd OLT, který vyjel s pomocí účasti členů dalších oddílů TJ.  Tentokrát všech, tedy OLT, OPT, OVT, TOM a hostů.

 

Podívej se na fotky

LYŽ ŘIĎ